Eurockies

EUROPEAN FANCLUB OF COLORADO ROCKIES

Tulo a Dexter jsou v pořádku

4.5.2013 Jan Jabrocky 0 Comments

Většinu fanoučků Rockies včera vylekali zranění Tula a Dextera Fowlera. naštěstí se zdá, že oba hráči by měli být v pořádku. Tulo nenastoupil do včerejšího utkání od začátku kvůli bolesti nohou, ale následně se objevil v osmé směně, ve které dostal od nadhazovače záměrně metu zdarma. Na té jej pak na pozici běžce vystřídal Chatwood.

Naopak Dexter se objevil v základní sestavě. Jenže ve čtvrté směně po sebeobětující ulívce nešikovně došlápl na první metu a odešel do kabiny s bolestí v pravém kyčelním kloubu. “Já jsem jen nějak divně došlápl,” řekl Fowler pro Denver Post a dodal, “Myslím, že budu v pohodě.  Myslím, že budu schopny zítra (v sobotu pozn. red.) schopen nastoupit.”

Pár poznámek:

– Rockies mají po včerejším utkání negativní bilanci nastavených zápasů v této sezoně (2-3)

– Startující nadhazovač Jeff Francis povolil 4 nebo více doběhů ve svém čtvrtém zápase v řadě

– Dexterův odpal v první směně znamená, že Dexter dosáhl na svou nejdelší sérii zápasů, ve kterých zaznamenal hit na 11 zápasů, což je jeho osobní rekord. V průběhu této série má pálkařský průměr .400 (16 z 40) s dvěmi doubly, jedním triplem, jedním homerunem, sedmi doběhy a dvěmi ukradenými metami.

– Nolan Arenado ve svém prvním zápase MLB na Coors Field zaznamenal tři odpaly (3 z 5), z toho dva doubly a jeden RBI. Navíc zaznamenal již třetí utkání z pěti, ve kterém si připsal hit a jeho pálkařský průměr je .318.

– Rockies poprvé v této sezone prohrále v zápase, ve kterém odpálil Michael Cuddyer homerun. V předešlých pěti případech si totiž pokaždé na své konto připsali výhru.

#slovak/czech

Previous Post

Next Post

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.