Eurockies

EUROPEAN FANCLUB OF COLORADO ROCKIES

Tulo a CarGo zůstanou v týmu

12.10.2013 Jan Jabrocky 0 Comments

Majitel Rockies Dick Monfort ve středu potvrdil, že Tulo i CarGo zůstanou v týmu Rockies i v následující sezoně. “Tihle dva v týmu zůstanou. Další sezonu určitě. A mým cílem je, aby tu zůstali napořád,” řekl Monfort. “Jestli je to ta nejchytřejší věc co můžeme udělat, to nevím. Ale pro naše fanoušky je to to nejlepší řešení.”

Také se plánuje navýšit rozpočet klubu na platy hráčů. V příští sezoně by tak klub na výplaty mohl vyčlenit 90 až 95 miliónů dolarů. Tím by se naskytla možnost k podepsání jednoho špičkového startujícího nadhazovače. To bude opět úkolem generálního manažera Dan O´Dowda a jeho asistenta Billa Geivetta, kteří i navzdory slabým výsledkům u týmu zůstanou ještě jeden rok. “Opravdu si myslím, že ani jeden z nich neodpádí špatnou práci,” řekl na jejich margo Monfort.

Majitel také nesouhlasí s těmi, kteří tvrdí, že mu chybí zapálení pro výhry. “Já chci pořád vítězit, dokonce i v dámách (stolní hře pozn. red.),” řekl Monfort. Monfort by si přál, aby se Rockies účastnili playoff alespoň dvakrát za pět let. Rockies se nepodívali do playoff od roku 2009 a World Series se účastnili pouze jednou (v roce 2007). Monfort však věří, že Rockies vynakládají dostatek financí a mají dobrou obchodní strategii k tomu, aby byli úspěšní. “Pokud můžou vyhrávat týmy jako Oakland, Tampa Bay a Pittsburgh, neexistuje důvod proč by jsme nemohli my,” dodal Monfort.

Zdroj: Denver Post

Názor Autora: Osobně si myslím, že ponechání CarGa a Tula není chybou. Oba znají prostředí v Denveru, mají chuť vítězit. Potřebují však cítit podporu v nadhozu, který býval slabinou Rockies. Naštěstí se to v této sezoně zlepšilo a pokud by Rockies podepsali TOP nadhazovače, tak by jejich šance na playoff výrazně stoupli. Jaký je Váš názor? Dosáhnou příští rok Rockies na playoff? Hlasujte v anketě.

Will Rockies reach the playoff next year?

View Results

Loading ... Loading ...

 

 

#slovak/czech

Previous Post

Next Post

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.