Eurockies

EUROPEAN FANCLUB OF COLORADO ROCKIES

Sweepu proti Pirates jsme se nedočkali

28.7.2014 Jan Jabrocky 0 Comments


Rockies svému soupeři chtěli vrátit sweep z minulého týdne, jenže slabý výkon na nadhozu znamenal přerušení vítězné série.
Přes 40 tisíc diváků si našlo cestu na Coors Field v nedělní odpoledne a bylo zvědavo jestli domácí prodlouží vítěznou sérii. Na kopec se postavil Franklin Morales a hned od první směny bylo jasné, že Franklin není v nejlepší formě. Franklin bojoval s umístněním svých nadhozů a bylo je s podivem, že za 4 směny obdržel pouze dva doběhy. To vše na 99 nadhozů. V páté dostal příležitost Chad Bettis. Bettis se zatím nedokáže dostat z mizérie a za jedinou směnu soupeři povolil 3 doběhy. Rockies sice dokázali odpovědět homerunem Arenada. V osmé směně se však hosté dokázali dvěmi homeruny prosadit proti Brothersovi a odskočili do dvoubodového vedení. Na to již domácí nenašli odpověď.

Josh Rutledge přišel o svou sérii zápasů, ve kterých zaznamenal alespoň jeden odpal. Naopak dařilo se Rosariovi a LeMahieumu. V průběhu zápasu se také do hry dostal CarGo, který se na pálce prosadit nedokázal, za to nám předvedl nádherný obranný zákrok v pravém poli (viz video pod článkem).

Statistiky zápasu

Team 1 2 3 4 5 6 7 8 9 R H E
Pirates 0 2 0 0 0 3 0 2 0 7 16 1
Rockies 0 1 0 3 0 0 1 0 0 5 10 0

Top zákrok CarGa

#slovak/czech

Previous Post

Next Post

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.