Eurockies

EUROPEAN FANCLUB OF COLORADO ROCKIES

Stubbs přinesl výhru Rockies ve dvanácté směně

7.9.2014 Jan Jabrocky 0 Comments


Druhý zápas Rockies v sérii s Padres již nepřinesl tak dominantní výkon nadhozu jako první. I tak se nakonec radovali domácí, i když až po dvanácté směně.

Do zápasu na kopci vstoupil Jorge De La Rosa, který nedávno podepsal prodloužení kontraktu o dva roky. A nevedl si vůbec špatně. Soupeři moc toho nedovolil, bohužel je Weiss vystřídal v průběhu šesté směny, když se dostal pod menší tlak soupeře. Jorge tak odcházel z kopce za stavu 6-3 pro Rockies.

Pak přišel na řadu bullpen a opět se děly věci. Nejdříve v sedmé směně Kahnle povolil dva doběhy, aby následně soupeř vyrovnal proti Brothersovi v osmé směně. Za stavu 6-6 se tak začínalo znovu. Dál už to bylo pouze čekání na to kdo udělá chybu. V deváté směně další pěkný zákrok předvedl Arenado

[GARD align=”center”]

Oba celky se pak snažily dostat do tlaku, ale nadhoz byl celkem suverénní. Pod menší tlak se sice dostal ve dvanácté Nick Masset, se kterým si naštěstí poradil.

Útok Rockies dnes předvedl solidní výkon. Příště je však potřeba využít z 18 odpalů více doběhů než jen 7. V dobrých výkonech pokračuje Corey Dickerson, který měl bilance 3 ze6. Michael McKenry si hlasitě říká o pozici jedničky na pozici catchera. K dvěma metám zdarma přidal také dva odpaly, z toho jeden dvoubodový homerun. Výborný večer měl Justin Morneau, který si v tomto zápase připsal 4 odpaly a jeden homerun.

Hrdinou večera se však stal Drew Stubbs. Drew ve dvanácté směně walkoff singlem poslal domů LeMahieua a domácí fanoušci se tak mohli těšit z další výhry. Rockies tak v této sérii vyhráli obě utkání a již dnes po desáté hodině načnou třetí zápas, kterým by mohli dokonat sweep.

ZAJÍMAVOST: Netradiční způsob bránění vymyslel ve dvanácté směně hostující manažer. Po dvoumetovém odpalu DJa a singlu Blackmona, stáhl levé pole do infieldu. Ve vnitřním poli tak stálo 5 hráčů (viz. tweet). Ani to nepomohlo hostům, aby zachytili odpal Stubbse, který se trefil právě mezi hráče z třetí mety a nově přidaného hráče.

 

Statistiky zápasu

Team 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 R H E
Padres 0 0 0 1 1 1 2 1 0 0 0 0 6 13 2
Rockies 0 1 3 0 2 0 0 0 0 0 0 1 7 18 0

 

#slovak/czech

Previous Post

Next Post

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.