Eurockies

EUROPEAN FANCLUB OF COLORADO ROCKIES

Skvělý výkon přinesl sweep a další shutout

8.9.2014 Jan Jabrocky 0 Comments

Ve včerejším shrnutí jsem si přál, aby Rockies dokonali sweep proti Padres. Mé přání nakonec bylo vyslyšeno.  Po výborných výkonech startujících nadhazovačů jsem byl zvědavý, jak tuhle zodpovědnost zvládne Franklin Morales. Jenže ten se toho chopil na jedničku a odházel výborný zápas, ve kterém soupeře k ničemu nepustil. Pouze 4 hity za 6 směn, k tomu přidal 6 strikeoutů. Parádní výkon.  https://www.youtube.com/watch?v=w5r2VxlQzzc

Na výkon Moralese navázal i bullpen. V pořadí Brown, Ottavino a Friedrich udrželi nulu v počtu doběhů Padres. Podruhé v rozmezí tří dnů.

[GARD align=”center”]

Když takhle zahraje nadhoz, tak je jen otázkou, jestli útok dokáže alespoň jednou skórovat. Hráči domácích se určitě chtěli zavděčit fanouškům, kteří dali přednost jejich souboji před otevíracím zápasem Broncos, a pálili o život. Celkově v zápase nasbírali 12 odpalů a 6 bodů. 3 z nich stáhl svým prvním homerunem v MLB zadák Jackson Williams, který dostal šanci místo McKenryho.  Protože se v zápase objevil na jeden start na pálce Rosario, dá se předpokládat, že Jackson poputuje zpátky na farmu.

Ve výborných výkonech pokračuje Corey Dickerson a Justin Morneau. Wilin Rosario se také vrátil v plné síle a na pálce se představil jedním odpalem a následně i doběhem. Bohužel ze zápasu byl nucen odstoupit Ben Paulsen poté, co byl trefen nadhozem do lokte. Snad to nebude nic vážného.

Potěšující pro fanouška je nejen sweep a čisté konto, ale také fakt, že v průběhu tří zápasů soupeř zaznamenal pouhých 6 doběhů. Uvidíme jestli  Rockies potvrdí dobrou formu i v New Yorku na stadionu Mets, kde dnes načnou novou sérii.

Statistiky zápasu

Team 1 2 3 4 5 6 7 8 9 R H E
Padres 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6 1
Rockies 0 3 0 0 0 0 2 1 6 12 1

 

 

#slovak/czech

Previous Post

Next Post

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.