Eurockies

EUROPEAN FANCLUB OF COLORADO ROCKIES

Rockies zvítězili v posledním utkání sezony

30.9.2013 Jan Jabrocky 0 Comments

29.9. Helton´s last game
Helton odehrál poslední zápas v kariéře

Baseballová sezona pro fanoušky Rockies skončila. Rockies svůj poslední zápas zvládli a řekli tím krásné sbohem pro fanoušky a pro Todda Heltona. Todd odehrál poslední utkání ve své skvělé kariéře. Můžeme tedy očekávat, že číslo 17 bude v příštím roce vyřazeno a v příštích letech by se mohl stát členem Síně slávy. Na jeho kariéru se blíže podíváme v pauze po sezoně.

Michael Cuddyer včera měl jeden odpal a s pálkařským průměrem .331 vyhrál cenu pro nejlepšího pálkaře National League. Pro Michaela to byla nejlepší sezona v jeho kariéře. Navíc se stal pouze šestým hráčem Rockies, který získal toto ocenění.

Jeff Francis si připomněl své nejlepší časy. Včera odházel 5 směn, ve kterých soupeři povolil pouze 3 odpaly a jeden doběh. Výborný výkon od Jeffa.

Troy Tulowitzki a Charlie Blackmon (Charlie byl jednoznačně nejlepším hráčem Rockies v září) zaznamenali po jednom RBI.

Naneštěstí byl tento zápas posledním zápasem Rockies v této sezoně. Teď musíme čekat až do března příštího roku. Jenže Eurockies spát nebude. Budeme bedlivě sledovat dění kolem Rockies a o všem zajímavém vás budeme informovat. Samozřejmě přineseme také články ohledem této sezony. Doufejme, že se nám povede udělat ještě nějaké interview s někým z organizace. Pracujeme také na novém designu webových stránek. Připravujeme také různé soutěže a tipovačku o ceny. Nezapomeňte se proto zaregistrovat do fanklubu.

Děkujeme Vám za pozornost a zůstaňte nám věrní.

GO ROCKIES!!!

Team 1 2 3 4 5 6 7 8 9 R H E
Rockies 1 0 0 1 0 0 0 0 0 2 11 0
Dodgers 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1 5 0

#slovak/czech

Previous Post

Next Post

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.