Eurockies

EUROPEAN FANCLUB OF COLORADO ROCKIES

Rockies zdolali Reds v památném zápase

2.9.2013 Jan Jabrocky 0 Comments

1.9. Helton hit 2500

Todd právě odpálil svůj jubilějní  odpal

Dnes v noci Rockies odehráli další pěkný zápas. Měli jsme šanci vidět hodně zajímavých situací, ale pamatovat si budeme pouze jeden moment. Heltonův dva a půl tisící odpal . V sedmé směně za stavu při plném stavu odpálil míček těsně k lajně a následně si mohl užívat Standing ovations od třiceti tisíc fanoušků. Todd je pouze 96. hráčem historie MLB, kterému se povedlo zdolat tento mílnik. Gratulujeme.

 

Tyler Chatwood se po měsící objevil v sestavě Rockies, ale bohužel odstoupil ze hry již ve třetí směně s drobným zraněním. Do té doby Reds stáhli pouze dva běžce.  Ottavino, který jej následně nahradil soupeři povolil za 3 směny pouze 3 odpaly.

Fantastický zápas odehrál Michael Cuddyer. Cuddy měl 4 odpaly, z toho jeden homerun, a 3 RBI. Nolan Arenado si připsal solo homerun. Corey Dickerson na pozici lead off pálkaře odpálil 3 odpaly a dvakrát doběhl na domácí metu. DJ LeMahieu měl 2 odpaly a 2 RBI.

Rockies tak vyhráli ve třetí sérii po sobě. To se jim naposledy povedlo v dubnu. Dnes večer po desáté začnou novou sérii proti Dodgers.

Statistiky zápasu

Team 1 2 3 4 5 6 7 8 9 R H E
Reds 0 0 2 0 0 0 0 1 1 4 15 0
Rockies 1 1 0 0 4 0 1 0 7 12 0
#slovak/czech

Previous Post

Next Post

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.