Eurockies

EUROPEAN FANCLUB OF COLORADO ROCKIES

Rockies vyřadí číslo 17

10.2.2014 Jan Jabrocky 0 Comments

V září se Todd Helton rozhodl ukončit kariéru profesionálního baseballisty a již v srpnu Rockies vyřadí jeho číslo 17.

Toddhelton1

Tři dny od 15. do 17. srpna bude trvat slavnostní vyřazení čísla 17 v Colorado Rockies. Klub se tak rozhodl vzdát hold své největší ikoně Todd Heltonovi.

“Je to velmi speciální a jsem nadšený,” vzkázal Todd, který byl právě zastižen jak s přáteli loví kojoty. “Je to pro mně obrovská čest.”

Helton řekl, že je dokonale šťastný, honí kojoty na sněhu a ledu, a těší se na rok bez odpalů a ocenění.

“Je to tu opravdu zima, a tak mně to trochu láká jít na jih,” řekl Helton. “Ale jak fyzicky, tak psychicky, jsem šťastný tam, kde jsem. Za posledních 10 let, jsem vždy odjížděl na Spring Training, abych prorazil. Musíte si tím projít projít, pokud ne, tak putujete na farmu. Je to, jak to je.”

“Myslím, že když začne sezóna, to je, tak to pro mně bude těžké. Ale já jsem spokojen. Jsem si jistý, že přijde čas, kdy mi to bude scházet. Zatím se to však nedostavilo. ”

Takzvaný “Retire 17 Weekend” je plánován na sérii s Reds. Před prvním utkáním 15.000 fanoušků obdrží Boblehead postavičku a před druhým utkáním dalších 15.000 fanoušků dostane Heltonovo sběratelské tričko.

Oficiální vyřazení čísla je plánováno na neděli 17. srpna a 15.000 fanoušků se může těšit na Bobblehead trpaslíka s podobou Todd Heltona.

“Jestli budu mít projev?” zamyslel se Todd při otázce, jestli poví pár slov fanouškům při této slavnostní chvíli. “Určitě ano. Ještě jsem nad tím nepřemýšlel, ale bude to jeden z těch momentů, kdy řeknete to co máte v tu chvíli na srdci.”

Zdroj. Rockies.com

#slovak/czech

Previous Post

Next Post

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.