Eurockies

EUROPEAN FANCLUB OF COLORADO ROCKIES

Rockies vstoupili do nové série vítězně

25.5.2013 Jan Jabrocky 0 Comments

24.5. Cuddy

Cuddy se vrátil ve velkém stylu

Chatwood a Cuddyer. Právě ti z velké části zařídili dnešní výhru nad Giants. Až se ptám, proč Chatwood nebyl v sestavě Rockies od začátku sezony. V dnešním zápase odházel 6 směn, ve kterých soupeřům povolil pouze tři odpaly a žádný doběh. Připsal si tak třetí výhru a jeho ERA je 1.90.

Cuddyer se vrátil po zranění a hrál s velkou chutí. Dnes byl jednoznačně nejlepším pálkařem Rockies. Jeho double v první směně poslal domů Arenada a Carga a následně si připsal ještě solo homerun, stejně jako CarGo. V obraně navíc předvedl další výborný výkon Arenado, který se zaskvěl několika velmi povedenými příhozy na první metu. Myslím, že Rockies našli výborného hráče, který by v jejich dresu mohl na třetí metě odehrát několik skvělých sezon.

Tahle výhra je již čtvrtou v řadě proti Giants. Zní to neuvěřitelně, když ještě před týdnem jsme psali, že Rockies prohráli desáty zápas proti Giants v řadě. Nezapomeňte, že zítra (nebo spíš dnes) hrají Rcokies v příznivém čase a zápas můžete sledovat zdarma na MLB.tv nebo Youtube.

Team 1 2 3 4 5 6 7 8 9 R H E
Rockies 2 0 0 1 0 1 0 1 0 5 9 0
Giants 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0
#slovak/czech

Previous Post

Next Post

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.