Eurockies

EUROPEAN FANCLUB OF COLORADO ROCKIES

Rockies prohráli úvodní zápas sezony

1.4.2014 Jan Jabrocky 0 Comments

31.3 CarGo
CarGo odpaluje dlouhý homerun

Baseball je defenitivně zpátky. Rockies odehráli první zápas sezony 2014 v Miami, ve kterém však soupeři podlehli 1-10.

Od loňského září jsme netrpělivě čekali na první zápas nové sezony. A Rocies jej nezačali vůbec špatně. Hned v první směně měli dva odpaly a šanci na skórování. Jenže Fernandez se pak do toho opřel a nepovolil ani jeden doběh. Jorge De La Rosa začal zápas také velmi dobře. První dvě směny byl neporazitelný. Ve třetí se však na pálku dostal Marcell Ozuna a dokázal poslat míč až na tribuny. OD tohoto momentu byl Jorge nervoznější a viděli jsme jej i v menší hádce s Rosariem. Možná to byl klíčový moment této prohry. Jorge již má dost zkušeností a v takovéhle situaci musí zachovat klid. A to ať už je na pozici zadáka kdokoliv.

V páté směně při plných metách nahradil Jorgeho Wilton Lopez. Naneštěstí nám Wilton nám Wilton předvedl kolaps na jaké jsme u něj byli zvyklý v loňské sezoně a soupeři povolil pár hitů a 4 doběhy. Weiss ho pak následně nechal na kopci ještě další dvě směny a v nichž Wilton povolil již pouze jeden doběh. Doufejme, že tento tah mu trochu zvýšil sebevědomí. Chad Bettis byl posledním nadhazovačem Rockies v zápase. Chad odházel osmou směny a soupeř proti němu třikrát skóroval.

Útok se za celý zápas nedokázal vytvořit pořádný tlak na Fernandeze. Rockies si tak za celý zápas připsali pouze 6 odpalů a jeden doběh. CarGo předvedl další úžasný moment. V šesté směně se tvrdě opřel do fastballu (96 MPH) Fernandeze a poslal daleký míč na tribuny.

Nevěšejme hlavy. Tohle byl pouze první zápas z celkových 162. Stále věřím, že Rockies mají lepší tým než v minulé sezoně a my se můžeme těšit na spoustu lepších zápasů. Možná hned dnes v noci.

Statistiky zápasu

Team 1 2 3 4 5 6 7 8 9 R H E
Rockies 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 6 0
Marlins 0 0 1 0 5 1 0 3 10 14 0

 

#slovak/czech

Previous Post

Next Post

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.