Eurockies

EUROPEAN FANCLUB OF COLORADO ROCKIES

Rockies prohráli uvodní zápas s Phillies

15.6.2013 Jan Jabrocky 0 Comments

14.6. CarGo

CarGo těsně před HR

Nádherný příklad jak prohrát vyhraný zápas. Po pěti směnách Rockies vedli 7-2, jenže to jim k výhře nestačilo. V šesté směně totiž přišel Nicasiův klasický propad a třemi doběhy povolil soupeři přiblížit se na dostřel. To co načal Nicasio, dokonal bullpen. Nejříve Outman povolil jeden doběh a následně Lopez předvedl další nervozní a slabý výkon a soupeři se povedli otočit stav utkání. Bohužel Rockies již pak nebodovali a Phillies tak zvítězili pošesté v řadě na týmem z Denveru.

Naopak ofenzíva byla výborná. Pálkaři zaznamenali 13 odpalů a pouze jeden strikeout. CarGo aj po včerejším zranění předvedl další fantastický výkon se čtyřmi odpaly, jedním homerunem a dvěmi doběhy. Rutledge se vrátil do týmu v dobré formě a hned se předvedl dvoubodovým homerunem.

NÁZOR EUROCKIES: Oswalt je připraven být povolán do MLB. Dnes odházel další výborný zápas v Tulse, když za 8.1 směn nepovolil ani jeden doběh. Ideální rotace: SP: De La Rosa, Chatwood, Oswalt, Pomeranz, Chacin / Relieveři: Nicasio, Escalona, Brothers, Belisle Closer: Betancourt. Rockies by navíc měli vyměnit Lopeze. Francis může fungovat jako reliever nebo SP v Triple.

Statistiky zápasu:

Team 1 2 3 4 5 6 7 8 9 R H E
Phillies 0 0 0 2 0 3 3 0 0 8 13 0
Rockies 1 2 0 3 1 0 0 0 0 7 13 0
#slovak/czech

Previous Post

Next Post

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.