Eurockies

EUROPEAN FANCLUB OF COLORADO ROCKIES

Rockies porazili v prvním utkání DBacks 7-5

14.9.2013 Jan Jabrocky 0 Comments

13.9. Wilin
Jeden z Wilinových RBI odpalů

Výborná sedmá směna odstartovala Rockies k výhře.

Rockies začli na kopci s Chatwoodem. Jenže Tyler se dnes očividně trápil. Odházel pouze 4.2 směny, ve kterých soupeři povolil 7 odpalů a daroval jim 6 met zdarma (nejvyšší číslo v jeho kariéře).  Naštěstí DBacks z toho dokázali skórovat pouze dvakrát. Tři doběhy dovolil Manny Corpas v deváté směně, když Montero proti němu odpálil tříbodoývý homerun. Na poslední out tak Weiss poslal na kopec Rexe, který si tak připsal sedmnáctý save v této sezoně.

Rockies se dnes na pálce předvedli šestnácti odpaly. Skvělý večer měl Wilin Rosario, který si na své konto připsal 4 RBI. V sezoně jich má již 78 a v sezonních statistikách Rockies dále honí Cuddyera. Ten je z 80 RBI na prvním místě. Cuddy si dnes vylepšil svůj pálkařský průměr na .335, což ho nejenže udrželo na prvním místě v Nationla League, ale posunul se také na druhé místo v MLB za Cabreru, když přeskočil Trouta.

Poznámky: Weiss vyzkoušel nasadit v sedmé směně Bettise a ten si vedl velmi dobře. Je možné, že v příští sezoně bude zastávat místo relievera právě pro sedmou nebo osmou směnu. Manny Corpas v deváté směně povolil tři doběhy a zápas tak zachraňoval Rex Brothers. Manny je dobrý reliever, ale na closera se moc nehodí. Rockies budou muset hledat dál.

Nezapomeňte se dívat na další zápas, který se rozehraje v noci ze soboty na neděli ve 2:10 s Royem Oswaltem na kopci.

Statistiky zápasu

Team 1 2 3 4 5 6 7 8 9 R H E
Rockies 2 0 0 0 0 0 5 0 0 7 16 0
DBacks 0 0 1 0 1 0 0 0 3 5 12 0

 

#slovak/czech

Previous Post

Next Post

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.