Eurockies

EUROPEAN FANCLUB OF COLORADO ROCKIES

MLB Draft Tretí Deň Rekapitulácia

9.6.2013 Miroslav Krbata 0 Comments

A začneme posledným dňom MLB Draftu.

Rockies si z jedenásteho kola z 319 miesta  vybrali Seana Dwyera lavé pole  z Univerzity na Floride.

Štatistiky:Dwyer je pokladaný za nádej. Prišiel z Vysokej školy z roku 2010 a bol draftovaný z 15 teho kola Padres.On sa rozhodol venovať Floride

Gulf Coast a z toho si zlepšil každý rok svoju produktivitu.Má priemernú rýchlosť.Dwyer hral prvú métu a Lavé pole vo Vysokej škole.

Rockies Sean Dwyer Eleventh round 319 Pick

 

Rockies si z dvanásteho kola z 349 miesta vybrali William Waltripa lavorukého nadhadzovača z Oklahomy.

Štatistiky:Waltrip začal svoju univerzitnú kariéru v Seminole State Junior College a bol prevelený do Oklahomy v tomto roku.

On začal sezonu ako štartér ale neskôr bol Bullpen .Waltrip mal fastball 90 mph jeho rekord  ale tento rok na jar mal 80 mph.Ak sa dokáže

presadiť môže byť Waltrip v Major League Bullpen.

Rockies si z trinásteho kola z 379 miesta  vybrali Michaela Benjamina tretiu métu z Arizony.

Rockies si zo štrnásteho kola zo 409 miesta vybrali pravorukého nadhadzovača Dylana Stameyho z Univerzity Alabama.

Rockies si z pätnásteho kola zo 439 miesta vybrali Otisa Becka pravorukého nadhadzovača  z Univerzity Texas v Arlingtone.

Rockies si zo šestnásteho kola zo 469 miesta vybrali Alexa Rodrigueza lavorukého nadhadzovača z Indian River State Florida.

Rockies si zo sedemnásteho kola zo 499 miesta vybrali Trenta Daniela lavorukého nadhadzovača  z Arkansas.

Rockies si z osemnásteho kola zo 529 miesta vybrali Jacoba Newberryho lavorukého nadhadzovača z High Point University. North Carolina

Rockies si z devätnásteho kola vybrali zo 559 miesta Scotta Firtha pravorukého nadhadzovača  z Clemson.South Carolina

Rockies si z dvadsiateho kola z 589 miesta  vybrali M.T. Minacciho pravorukého nadhadzovača  z Vysokej školy North Florida Christian

Rockies  M.T. Minacci Twenty Round 589 Pick

Rockies si zo dvadsiateho prvého kola vybrali zo 619 miesta Erica Nedeljkovica pravorukého nadhadzovača  z Miami.

Rockies si zo dvadsiateho druhého kola vybrali zo 649 miesta Brodyho Weissa shorstopa z Vysokej školy Regis Jesuit Colorado.

Rockies si z dvadsiateho tretieho kola zo 679 miesta  vybrali z Jerada McCrummena pravorukého nadhadzovača  z Texas Tech.

Rockies si zo dvadsiateho štvrtého kola vybrali zo 709 miesta  Huntera Brothersa pravorukého nadhadzovača z Lipscomb University v Tennessee

 

Štatistiky:Brothers pohyboval medzi bullpen a rotácie v jeho juniorskom roka a bol veľmi rozporuplný.Aj keď nemal moc dobré výsledky,Brothers

má stále nejaké veci aby bol v prvej lige.Hádže dobrý Fastball 90 Mph a Changeup má nadpriemerný.Hunter a Rex sú obaja bratia a nám neostáva

nič iné len veriť že Hunter bude taký dobrý ako tento rok Rex Brothers z Excelentnou Erou 0.34

Rockies si z dvadsiateho piateho kola vybrali zo 739 miesta Aleca Hansena pravorukého nadhadzovača z Lovelandskej Vysokej školy v Colorade.

Štatistiky:Už v roku 2010 tento vysoký pravák získal  z radov Colorado High School vela pozornosti.. Skončil ísť na LSU a Kevin Gausman pokračoval byť č 4 Vybratý v roku 2012 ako číslo 4.Má dobrý Fastball.

Rockies Alec Hansen Twenty Fifth Round 739 Pick

Rockies si z dvadsiateho šiesteho kola vybrali zo 769 miesta Matta Pierponta pravorukého nadhadzovača  z Winthrop South Carolina.

Rockies si z dvadsiateho siedmeho kola vybrali zo 799 miesta Daniela Pala pravorukého nadhadzovača  z Middle  Tennessee State.

Štatistiky: Fastball má okolo 89 až 90 Mph a Curveball má s dobrou rotáciou.

Rockies si z dvadsiateho  ôsmeho kola vybrali zo  829 miesta Heatha Fillmyera pravorukého nadhadzovača z Mercer County CC New Jersey.

Rockies  Heath Fillmyer Twenty eighth Round 829 Pick

 

Rockies si z dvadsiateho deviateho kola zo 859 miesta vybrali Kylea Serrana pravorukého adhadzovača z Vysokej školy Farragut TN.

Štatistiky: Jeho Fastball je v rozmedzí 91 až 92 Mph z dobrým pohybom a on môže  dostať niečo naviac.Serrano je na kopci dobrý a má dobrú predstavu

o tom čo robí na kopci nie je velým prekvapením že šiel na Univerzitu Tennesse tam kde hrával aj jeho otec Dave Serrano.

Rockies Kyle Serrano Twenty ninth Round 859 Pick

Rockies si z tridsiateho kola vybrali z 889 miesta Jacoba Stonea pravorukého nadhadzovača  z Weatherford College Texas.

Rockies si z tridsiateho prvého kola vybrali z 919 miesta Wesleyho Jonesa shorstopa z Vysokej školy Redan Georgia.

Štatistiky:Je to stredoškolský shorstop.Ktorý má priemerný výkon na pálke a nemá velkú rýchlosť na métach. Ak nepodpíše zo žiadnym tímom MLB bude hráč Gruzínska na Ďalši rok .

Rockies Wesley Jones Thirty first round 919 Pick

Rockies si z tridsiateho druhého kola z 949 miesta vybrali Toma Hatcha pravorukého nadhadzovača  z Vysokej školy Jenks Oklahoma.

Štatistiky:Nemá najlepšie veci ale ovláda loptu dobre a ukazuje dobrý pocit v nadhazování.Jeho Fastball je 90 Mph.Jeho Changeup potrebuje sa ešte vylepšiť. Hatch sa zaväzuje Oklahoma štátu.

Rockies Tom Hatch Thirty second round 949 Pick

 

Rockies si z tridsiateho tretieho kola z 979 miesta vybrali Alexa Hainesa lavorukého nadhadzovača  z Seton Hill University Pennsylvania.

Štatistiky:Haines sa postavil na mape vlani v lete v New England Baseball vysokoškolskej ligy, kde on išiel 5-2 s ERA 0,90 a bol menovaný nadhadzovač

roka.. Ak chce ostať ako štartér ako profesionál bude Haines musieť zlepšiť svoju zriedka používaný curveball a Changeup.Fastball má 90 Mph.

Rockies Alex Haines Thirty third Round 979 Pick

Rockies si z tridsiateho štvrtého kola zo 1009 miesta vybrali Kylea Thornella tretiu métu z McLennan CC TX.

Rockies si z tridsiateho piateho kola zo 1039 miesta vybrali Ronnieho Gideona tretiu métu z Vysokej školy Hallsville TX.

Štatistiky: Gideon pochádza z atletickej rodiny. Jeho matka, Kim, hrala basketbal na East Texas Baptist University a jeho otec, Ron hral sedem rokov v malých ligách a teraz je vývoj vedúci k Rockies.  Gideon, tretia métar z Hallsville H.S. (Texas), má veľký cit pre hru.Gideon sa zaväzuje Texas A & M.

Rockies Ronny Gideon Thirty fifth Round 1039 Pick

 

Rockies si z tridsiateho šiesteho kola z 1069 miesta vybrali Andyho McGuirea shorstopa  z Vysokej školy James Madison VA.

Štatistiky:  McGuire hrá shorstop pozíciu za svoj stredoškoslý tím vo Wirginii.On hrá hru tvrdé a agresívne vo všetkých oblastiach, ktoré skauti radi vidia.

Rockies Andy McGuire Thirty sixth Round 1069 Pick

Rockies si z tridsiateho siedmeho kola z 1099 miesta vybrali Lukea Persica lavé pole  z Vysokej školy Great Oak CA.

Rockies Luke Persico Thirty seventh 1099 Pick

 

Rockies si z tridsiateho ôsmeho kola  z 1129 miesta vybrali Scotta Mossa lavorukého nadhadzovača  z Vysokej školy Deland Florida.

Rockies Scott Moss  Thirty eighth Round 1129 Pick

 

Rockies si z tridsiateho deviateho kola z 1159 miesta vybrali Colea Nortona Outfieldera z St. Marys CA.

A Rockies ako posledného zo štyridsiateho kola zo 1189 miesta si vybrali Tylera Stovera prvú métu z Vysokej školy Vacaville CA.

Neostáva nám nič iné než veriť že sa aspoň polovica z tochto Draftu prebojuje aspoň do malých Líg napr.Asheville,Tulsa Modesto atď.

#slovak/czech

Previous Post

Next Post

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.