Eurockies

EUROPEAN FANCLUB OF COLORADO ROCKIES

Majitel Rockies napsal dopis držitelům “permanentek”

4.10.2013 Jan Jabrocky 0 Comments

Dick Monfort Owner
Dick Monfort

Majitel Rockies Dick Monfort napsal otevřený dopis všem držitelům permanentních vstupenek. Tento dopis vyšel ve čtvtečním vydání Denver Postu a přečíst si jej můžete ZDE.

Úvodem dopisu pan Monfort vyjádřil účast se všemi obyvateli Colorada, kterých se dotkli nedávné hrozivé povodně.  Následně se již věnuje baseballu.

Pak věnoval dlouhý odstavec Toddu Heltonovi, ve kterém vyjádřil uznání za jeho 17 let v organizaci Rockies. Další správa potěšila všechny držitele a potencionální kupce permanentních vstupenek. Pan Monfort slíbil, že v sezoně 2014 se nebudou zvedat jejich ceny. Také, že bude v platnosti tzv. “Loyalty Card”, která byla vydána k příležitosti 20. let klubu. Ta stejně jako v letošním roce přinese jejim držitelům různé výhody.

Naznačil také jaké jsou plány na nadhodu. Chacin, De La Rosa a Chatwood by měli být budoucími nadějemi na nadhazovacím kopci. Do budoucna se počíta také s prospekatmi Eddiem Butlerem a letošní draftovou trojkou Jonathanem Grayem. Následně naznačil, že na uvolněné místo na první metě se posune držitel titulu nejlepšího pálkaře National League v této sezoně Michael Cuddyer. Dotkl se i ožehavé otázky  bullpenu. I v další sezoně bude na pozici closera startovat Rex Brothers. Tomu by mněl zdarně sekundovat Adam Ottavino, který letos figuroval jako reliever. Také se i nadále počítá s Chadem Bettisem. Ještě není známo jestli na pozici startujícího nadhazovače nebo relievera.

K výsledkům na stadionech soupeřu napsal: “Sice jsme byli na prvním místě v lize v počtu doběhů na domácím stadionu, ale na stadionech soupeřů jsme byli jedni z nejhorších. Všechny problémy byli pečlivě zdokumentovány – možná víc než to. Žádné výmluvy, musíme najít řešení problému.”

Také naznačil, že Rockies mají mladý tým, který potřebuje sbírat zkušenosti. Jmenovitě Wilin Rosario, Nolan Arenado, DJ LeMahieu, Josh Rutledge, Charlie Blackmon a Corey Dickerson. Dá se tedy počítat, že s těmito hráči se budeme v dresu Rockies setkávat i v příští sezoně.

Dopis končí majitelovým přesvědčením, že Rockies nemají tým hodný být pouze někde uprostřed tabulky. Naopak tým kolem tří účastníků All Star Game, doplněný mladými hráčmi zmíněnými výše, má na to, aby fanouškům přinesli vysněný titul. Dick Monfort slíbil, že pro to udělá maximum.

Názor Eurockies:
Ze zveřejněného dopisu je jasné, že Rockies nevymění Tula, CarGa ani Cuddyho. Dá se však předpokládat, že z týmu v zimě odejde Dexter Fowler a tým se bude snažit získat někoho do vnějšího pole a můžeme čekat posílení o jednoho startujícího nadhazovače a alespoň jednoho relievera. Myslím, že fanoušci Rockies můžou očekávat zajímavé období mezi sezonami.

#slovak/czech

Previous Post

Next Post

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.