Eurockies

EUROPEAN FANCLUB OF COLORADO ROCKIES

Druhá walk-off prohra v řadě

23.8.2013 Jan Jabrocky 0 Comments

22.8. Rosario
Rosario pálí další HR

Rockies měli opět dobrý vstup do utkání. Hlavně Bettis v průběhu 5.1 směny povolil soupeři pouze jeden doběh. Následně však sklamal bulpen. Kromě Lopeze. Ten se předvedl solidním výkonem a šestou i sedmou směnu soupeře k ničemu nepustil.  osmé však Outman s Belislem soupeři povolil dva doběhy. Následně šel zápas zavřít Betancourt a všichni jsme si přáli, aby se neopakovala situace z předešlého dne. Jenže opak byl pravdou. Rafael sice zahrál dva dobré outy, jenže pak to najednou nešlo. Bohužel se u Raffy objevilo zranění a to jej limitovalo v nadhodech. Za stavu 4-4 a dvou outech a jedním běžcem na první metě šel zápas doházet Francis. Bohužel ten situaci nezvládl a domácí se můžou radovat z další výhry.

Útok dnes předvedl další solidní výkon. Ze všech hráčů však nejvíc vyčníval Rosario. Baby Bull je momentálně v obrovské pohodě a v tomto zápase si připsal tříbodový homerun. Jestli se podíváte do letošních klubových statistik, tak na prvním místě v počtu RBI budete marně hledat Tula nebo Cuddyho. Tohle místo patří Rosariovi a CarGovi se 70. RBI.

Škoda této série. Rockies měli na to, aby Phillies zdolali. Tohle mladé mužstvo ještě potřebuje dozrát, ale za rok nebo dva můžou pomýšlet o postupu do playoff.

Statistiky zápasu

Team 1 2 3 4 5 6 7 8 9 R H E
Rockies 0 0 0 0 1 3 0 0 0 4 9 1
Phillies 0 1 0 0 0 0 0 2 2 5 11 0
#slovak/czech

Previous Post

Next Post

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.