Eurockies

EUROPEAN FANCLUB OF COLORADO ROCKIES

Bouřka přinesla prohru s Padres

8.7.2014 Jan Jabrocky 0 Comments


Jestli jsme doufali, že Rockies se konečně zvednou, tak to bude v sérii s Padres. Bohužel první zápas naše očekávání nenaplnil.
Tyler Matzek na kopci chtěl potvrdit své dobré výkony a pět směn byl celkem úspěšný. Bohužel v šesté směně se dostal pod tlak po dvou odpalech do levého pole, které Dickerson nedokázal zachytit. Na Tylerovou obranu je potřeba říct, že minimálně jeden odpal by CarGo dokázal zachytit. Proto nás může těšit, že CarGo včera nastoupil do zápasu na farmě v Colorado Springs a předvedl, že má chuť do hry. Na pálce se představil třikrát a jednou z toho byl tříbodový homerun a jednou dvoumetový odpal. Ale zpátky k zápasu. V sedmé směně a stavu 1-3 Matzeka vystřídal na kopci Belisle. Matt zdědil dva běžce na metách a stále potřeboval uhrát tři outy. Bohužel hned první pálkař dokázal poslat míč až k plotu a stáhl oba běžce domů. Po sedmé směně úřadovala příroda a nádherné blesky sebou přinesli také déšť a zápas musel být přerušen. Po pauze se však již Rockies nedokázali prosadit a připsali si první porážku v této sérii.

Protože Diamondbacks včera dokázali zvítězit, tak se Rockies propadli na poslední místo ve své divizi. Bohužel s takovými výsledky Tula v Denveru neudrží a proto si užívejme jeho hru dokud můžeme.

Statistiky zápasu

Team 1 2 3 4 5 6 7 8 9 R H E
Padres 0 0 0 1 0 2 3 0 0 6 11 0
Rockies 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 6 0

#slovak/czech

Previous Post

Next Post

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.