Eurockies

EUROPEAN FANCLUB OF COLORADO ROCKIES

15 odpalů na výhru nestačilo

14.3.2014 Jan Jabrocky 0 Comments

13.3 Rosario
Rosario předvedl další HR v Spring Training

S tím jak se blíží začátek, tak zápasy přípravy začínají víc a víc simulovat ligové utkání. Jenže pořád je potřeba mít na paměti, že se jedná pouze o přípravu.

Rockies dnes nastoupili bez dua CarGo-Tulo a na lavičce zůstal sedět i Nolan Arenado. Na třetí metě nastoupil Charlie Culberson a bohužel jeho chyba v první směně dovolila soupeři rychle odpovědět na vedení Rockies. Celkem Rockies předvedli tři chyby.

 

Když to dnes nešlo v obraně, tak naopak útoku se vedlo solidně. Patnáct odpalů je víc než slušný počin. Naneštěstí se Rockies moc nevedlo stahovat běžce domů a tak z těch 15 odpalů vytěžili pouze 5 doběhů.

Nadhazovači si v noci svá čísla ve Sprin Trainingu nevylepšili. Tyler Chatwood odházel ještě celkem slušně – tři směny, 3 doběhy. Pak však přišel na kopec Matt Belisle, který zatím hledá svou formu a ve čtvrté směně na něj Oakland stáhnul další čtyři body. Díky tomu se Athletic dostali do trháku, na který Rockies nebyli schopni odpovědět.Po Mattovi se fanouškům také ukázal Jonathan Gray, který by měl být budoucí hvězdou Rockies na postě nadhazovače. Jonathan odházel 2.2 směny a soupeři povolil 3 doběhy.

V pátek v noci se můžete těšit na dva zápasy Rockies. První odehrají proti diviznímu soupeři Giants a druhý proti Mariners.

 

Final 1 2 3 4 5 6 7 8 9 R H E
Colorado Rockies 1 1 1 2 0 0 0 0 0 5 15 3
Oakland Athletics 2 1 0 4 0 1 2 0 10 13 1
#slovak/czech

Previous Post

Next Post

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.