Eurockies

EUROPEAN FANCLUB OF COLORADO ROCKIES

Zbytečné chyby znamenají druhou prohru v řadě

4.9.2013 Jan Jabrocky 0 Comments

3.9. Corey
Culbersonova velká chyba

Rockies sérii proti silnému soupeři nezvládají. I v dnešním zápase mohli pomýšlet na výhru, ale zbytečnými chybami se o tuto šanci připravili.

Chacin odstartoval zápas a odházel solidních 7 směn, ve kterých soupeři povolil 4 doběhy. Rockies bojovali a po osmé směně prohrávali pouze 3-4. V deváté směně tak Weiss poslal na kopec Rexa Brotherse, který povolil dva odpaly, metu zdarma a přidal dva strike outy. Chyběl pouze poslední out a Rockies mohli jít dotahovat jednobodé manko. Jenže pak přišel dlouhý odpal Ellise do zadního pole, který vypadl Culbersonovi z rukavice a Dodgers tak stáhli 3 běžce. Na manko čtyř bodů, tak Rcokies dokázali zareagovat pouze jedním doběhem.

V zápase se nám po delší době představil CarGo, který v osmé směně nastoupil do obrany. Dnes by měl absolvovat pálkařský trénink a jestli bude vše v pořádku, tak jej dnes uvidíme i na pálce.

Věřím, že dnešní zápas již bude mít pro Rockies lepší konec. dodgers však ukazují, že mají výborný tým a pro mně jsou jedním z největších favoritů na výhru v letošní sezoně.

Statistiky zápasu

Team 1 2 3 4 5 6 7 8 9 R H E
Dodgers 0 3 0 0 1 0 0 0 3 7 12 1
Rockies 0 0 0 0 1 1 0 1 1 4 8 2

 

#slovak/czech

Previous Post

Next Post

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.