Eurockies

EUROPEAN FANCLUB OF COLORADO ROCKIES

Tulo hraje klíčovou roli v boji o první místo v divizi

27.4.2013 Jan Jabrocky 0 Comments

Rockies se i po třiadvaceti utkáních drží na prvním místě Západní divize. Vděčí za to i parádní formě spojky Troye Tulowitzkého.

“On je ještě lepší než si myslíte nebo očekáváte”, prohodil v pátek na jeho adresu Walt Weiss. ” On mění i těžké situace tak, že vypadají jednoduše.”

A Weiss velice dobře ví o čem mluví. Sám hrával na pozici spojky. Jako nadhazovač házel rychlostí 93 mil v hodině a dokonce byl vyhlášen nováčkem roku na pozici spojky (shorstop) v dresu Oaklandských Áček. “Ale nikdy jsem nepálil jako on. Ani trochu”, dodává.

Rockies bez něj v sestavě podávají horší výkony než když je v sestavě populární Tulo. A to o něj málem v zimní pauze přišli. Tulo si dokonce vyklidil skřín v šatně Rockies a přemýšlel jestli by nemohl být vyměněn. Potřeboval to pořádně zvážit, protože byl frustrovaný loňskou sezonou. Jenže Weiss se nesmířil s tím, že by měl stavět tým bez Troye a tak sedl do letadla a vydal se za ním do Las Vegas. Naštěstí spolu našli společnou řeč a Tulo se tak objevil v jarní přípravě v dresu Rockies. Roli vůdce v týmu se rozdělila mezi Cuddyera, Torrealbu a Betancourta a Tulo tak začal lépe vycházet se spoluhráči a navíc si začal hru více užívat. Navíc se zařadil mezi nejlepší hráče úvodního měsíce této sezony. A i díky němu se Rockies drží na prvním míste Západní divize.

Snad si Troy udrží formu co nejdéle a budou se mu vyhýbat zranění. A když se k němu přidá i CarGo, můžou fanoušci snít o bojích v playoff.

Zdroj: Denverpost.com

#slovak/czech

Previous Post

Next Post

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.