Eurockies

EUROPEAN FANCLUB OF COLORADO ROCKIES

Skvělý obrat znamená vyrovnání v sérii

11.9.2013 Jan Jabrocky 0 Comments

10.9. Cuddy
Cuddyho druhý homerun 

Nádherný zápas. Ze začátku to vypadalo, že se proti Rockies vše spiklo, ale naši hráči zabojovali a nakonec dokázali zvítězit.

Jorge De La Rosa si mohl připsat další výhru. Naneštěstí kvůli zranění odstoupil ze hry již po dvou směnách po tom, co soupeři povolil 4 doběhy. Další dvě směny nadhazoval Manship a soupeř dokázal proti němu dvakrát skórovat. Giants tak vedli 6-0. Jenže pátá směna změnila obraz hry. Rockies doběhli pětkrát a rozdíl tak byl minimální. Cuddy v ní odpálil svůj první homerun v zápase (3-bodový). I v šesté směně se Rockies odkázali prosadit a otočili skóre na 7-6. V osmé sice Rockies přidali další bod, ale Lopez v dohrávce soupeři povolil body dva a do deváté se tak šlo za vyrovnaného stavu. Naštěstí Rockies mají Michaela Cuddyera. Cuddy odpálil další homerun, tentokráte proti Romovi a Rockies šli opět do vedení. Rex Brothers následně dovedl zápas do vítězného konce. Byl to již jeho šestnáctý save v sezoně.

Cuddyer si v dnešním zápase odpálil homeruny číslo 19 a 20 v této sezoně a byl to již jeho desátý zápas v kariéře s dvěmi a více homeruny.

Série s Giants je vyrovnaná a dnes již ve 21:45 můžete sledovat poslední zápas série. Na MLB.tv jej dnes můžete sledovat zdarma.

Statistiky zápasu

Team 1 2 3 4 5 6 7 8 9 R H E
Rockies 0 0 0 0 5 2 0 1 1 9 14 0
Giants 3 1 0 2 0 0 0 2 0 8 14 0

 

#slovak/czech

Previous Post

Next Post

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.