Eurockies

EUROPEAN FANCLUB OF COLORADO ROCKIES

Rockies zvítězili v nejdelším utkání sezony

20.9.2013 Jan Jabrocky 0 Comments

19.9. Helton fake-out

Heltonův  fake-out 

Vydrželi jste se dívat celý zápas? 15 směn, 5 hodin a 9 minut. Druhý nejdelší zápas na Coors Field a čtvrtý nejdelší v historii Rockies.

Roy Oswalt začal zápas jako startující nadhazovač. Roy neházel špatně a za 4.2 směny soupeři povolil 4 doběhy. Po něm se na kopci předvedlo dalších devět nadhazovačů v domácím dresu. Pouze Bettis a Brothers povolili soupeři po jednom doběhu. Nejlepší výkon předvedl Wilton Lopez. Wilton předvedl 3 strike outy ve dvou směnách a soupeřy nedaroval odpal ani metu zdarma. Jenže výhru si nakonce připsal Scahill, který házel v poslední patnácté směně. Rockies v tomto zápase vyrovnali klubový rekord, když do hry nasadili celkově 10 nadhazovačů.

V útoku Rockies předvedli výborný výkon. Za celý zápas odpálili 21 odpalů. O devět více než soupeř.Jenže Cards mají Matta Hollidaye.  Tento bývalý hráč Rockies nám dělal problémy celou sérii. Včera dokázal zabrat v důležitých momentech zápasu a na své konto si připsal 3 odpaly a 2 RBI. I díky němu dokázali Cards otočit skóre z 0-4 na 6-5. Naštěstí Rockies mají Todda Heltona. Todd si evidentně poslední zápasy kariéry užívá. Nejprve předvedl mazácký out v první směně a pak v deváté poslal zápas do nastavení vyrovnávajícím homerunem. Oba momenty můžete vidět ve videu na konci článku.

V prodloužení jsem moc zajímavých situací neviděli. Founšci si na ně museli počkat až do patnácté směny. Nejdříve měli obrovskou šanci hosté, když i díky úmyslné metě zdarma zaplnili všechny mety při jednom outu. Tah s metou zdarma se od Weisse ukázal jako geniální, když Rockies následně zahráli Double Play a nedovolili soupeři skórovat.  Naopak sami v dohrávce směny udeřili. Corey Dickerson dlouhým odpalem do pravého pole poslal domů DJ LeMahieua. Pro Coreyho to byl první walk-off odpal v kariéře. Video pod článkem.

Rockies díky výhře vyrovnali sérii na 2-2. Dnes mají šanci na odvetu proti Diamondbacks, proti kterým se jim minulý týden nedařilo.

Statistiky zápasu

Team 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 R H E
Cardinals 0 0 0 3 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 6 12 0
Rockies 0 2 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 1 7 21 0

Todd Helton

Cory Dickerson´s walk-off triple

#slovak/czech

Previous Post

Next Post

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.