Eurockies

EUROPEAN FANCLUB OF COLORADO ROCKIES

Rockies rozdrvili Cubs

12.3.2014 Jan Jabrocky 0 Comments

Final 1 2 3 4 5 6 7 8 9 R H E
Colorado Rockies 1 0 4 0 0 3 3 2 0 13 16 0
Chicago Cubs 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 1

V noci mladíci v dresu Rockies ukázali jak se bojuje o možnost zahrát si MLB. I bez Tula, CarGa, Cuddyho nebo Rosaria dokázali doslova vymazat Cubs. Kyle Parker je sice až na devátém místě v řebříčku mladých nadějí klubu, ale v průběhu Spring Training se ukazuje ve výborné formě. Včera k svým skvělým výkonům přidal homerun a 2 RBI. Další tři homeruny přidali Arenado, Matthess a Wheeler.

Ještě lepším výkonem se předvedli nadhazovači. Jorge De La Rosa ukazuje, že by měl být opět našim TOP nadhazovačem. Jordan Lyles se stejně jako Jorge předvedl ve třech směnách a soupeři povolil pouze jeden odpal. Jordan se ukazuje jako slibná posila a svými výkony si říká o místo v rotaci. Chris Martin, který v zimě přišel z Red Sox opět zápas uzavřel a zdá se být skoro jasné, že s ním Rockies počítají na místě closera.

Zápas s Cubs se odehrál na stadionu Cubs Park a zápas sledovalo 14 840 diváků, což je letošní rekord Kaktusové ligy.

Dnes v noci se Rockies předvedou v dalších dvou zápasech. Nejdříve vyzvou Reds a nad ránem se utkají s Arizonou. Proti Arizoně Rockies se na kopec postaví Pedro Hernandez, který v minulé sezoně hízel za Twins.

#slovak/czech

Previous Post

Next Post

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.