Eurockies

EUROPEAN FANCLUB OF COLORADO ROCKIES

Rockies přemohli Cubs až v extra směně

31.7.2014 Jan Jabrocky 0 Comments

30.7. Cubs Blackmon

Do třetice se to konečně podařilo. I když Rockies měli namále, tak po deseti směnách se mohli radovat z výhry nad Cubs.


Takhle moc se těšil Brett Anderson na svůj další zápas v dresu Rockies. A na jeho výkonu to také bylo poznat. Brett odházel 7 plných směn, ve kterých soupeři povolil pouze 2 doběhy. Protože Rockies dokázali vyzrát na startujícího nadhazovače Cubs, tak do posledních dvou směn šli s náskokem dvou doběhů. Bohužel hned v další směně bylo po vedení. Jinak spolehlivý Tommy Kahnle při svém startu pustil dvoubodový homerun Valbuenovi a rázem se začínalo znovu. Do deváté směny šel na kopec Rob Scahill a i přes počátečné obavy hostujících fanoušků si vedl skvěle a domácí k ničemu nepustil. Zápas tak i v tomto utkání dospěl až k nastavení.

[GARD]

Diváci ještě měli v paměti úterní rekordně dlouhý zápas a většina z nich se obávala, že i v tomto zápase budou na stadionu dlouho do noci. Naštěstí se o vítězi rozhodlo hned v prvním nastaveném inningu. Rockies v něm dokázali naplnit mety a následně Brandon Barnes base hitem stáhl rozdílový bod. Následně ještě Rockies skórovali po divokém nadhozu Wrighta. DO dohrávky této směny šel na kopec překvapivě Adam Ottavino a svého úkolu uzavřít zápas se zhostil výborně. Soupeře prakticky k ničemu nepustil a připsal si tak první výhru v kariéře.

Nezapomeňte, že dnes již ve 20:20 je na řadě poslední zápas této série. Za Rockies bude na kopci startovat poprvé v jejich dresu Pedro Hernandez. Pedro se tak stane již čtrnáctým startujícím nadhazovačem Colorada v této sezoně.

Statistiky zápasu

Team 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 R H E
Rockies 1 2 0 0 0 1 0 0 0 2 6 12 1
Cubs 0 0 0 0 1 1 0 2 0 0 4 14 0

REkapitulace

#slovak/czech

Previous Post

Next Post

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.