Eurockies

EUROPEAN FANCLUB OF COLORADO ROCKIES

Rockies padli v souboji nejhorších

29.7.2014 Jan Jabrocky 0 Comments

Dva nejhorší týmy National League si to rozdali o poslední příčku. Po zápase nakonec byli spokojenější domácí a poslali Rockies na dno tabulky.
Dva a půl roku čekal Tsuyoshi Wada na své první vítězství v MLB a dočkal se až včera. V zápase nejhorší obrany a nejhoršího útoku uspěl proti pálkařům z týmu zpod Skalistých hor. Celkově se včera domácím nadhazovačům dařilo, když dokázali eliminovat hostující pálkaře a povolili jim za celý zápas pouze 6 odpalů a jediný doběh. Rockies navíc těsně před zápasem přišli o Joshe Rutledgeho, na kterého přišla nějaká nevolnost 20 minut před zápasem a na spojce jej musel zastoupit Charlie Culberson. Charlie byl nakonec u nejhezčí akce zápasu, když společně s DJem předvedli nádhernou double play.  CarGo včera nastoupil od začátku, ale na pálce byl opět neúspěšný, když si nepřipsal ani jeden hit. Za to v obraně předvedl další nádherný zákrok. Radost se dívat na výkony tohoto Venezuelana ve vnějším poli.

Co se týká nadhozu, tak to již začíná obehraná písnička. Yohan Flande soupeře nepustil k žádnému trháku a za necelých 7 směn Cubs povolil pouze dva doběhy. Pak již to bylo pouze o čekání na to, kdo z bullpenu selže. Matt Belisle ještě odolal, ale Nick Masset zklamal a soupeři povolil dva doběhy. Bohužel nás výkony bullpenu sráží celou sezonu a je jen otázkou času jak na to zareaguje vedení klubu.

[GARD]

Dnes pokračuje série dalším zápasem a věřím, že Rockies budou chtít poslat na poslední příčku ligy svého soupeře a dnes zaberou i na pálce.

Statistiky zápasu

Team 1 2 3 4 5 6 7 8 9 R H E
Rockies 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 6 1
Cubs 0 0 0 2 0 0 0 2 4 8 0

CarGo v akci

Double play Rockies

#slovak/czech

Previous Post

Next Post

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.