Eurockies

EUROPEAN FANCLUB OF COLORADO ROCKIES

Rockies ovládli sérii proti Giants

29.8.2013 Jan Jabrocky 0 Comments

28.8. Yorvit
Yorvit je zpátky

Giants jsou na kolenou. Rockies vyhráli. Krásná slova.

Vše začalo vynikajícím výkonem Chacina, který dlouho mohl pomýšlet na no-hitter. První odpal soupeři povolil až v sedmé směně. Díky tomu si Chacin připsal již třináctou výhru v sezoně. Bohužel to samé nemůžeme říct o Lopezovi s Outmanem, kteří v osmé směně povolili 3 doběhy. Byl to však jejich slabší výkon po delší době. Brothers však dokázal uzavřít zápas s pomocí dvou strikeoutů. Pro Rexe to byl již čtrnáctý Save v sezoně.

Rockies v noci vytěžili ze sedmi odpalů pět doběhů. Nejhezcí moment utkání přišel v šesté směně, když Yorvit dvoumetovým odpalem stáhl domů dva body a Rockies navýšili skóre na 4-1. Rosario dnes opět nastoupil na první metě a nasbíral na své konto dvě chyby. Třetí chybu si na své knto připsal Tulo a jeho zaváhání přineslo soupeři první bod. Oba to však vynahradili dobrým výkonem na pálce, když si oba připsali dva odpaly.

Jednoznačně jsme v noci viděli jeden z nejlepších výkonů Rockies v této sezoně. Tento zápas měl opravdu grády. Dnes mají Rockies volný den a zítra v noci na svém hřišti přivítají Cincinnati Reds.

Statistiky zápasu

Team 1 2 3 4 5 6 7 8 9 R H E
Giants 0 0 0 1 0 0 0 3 0 4 5 2
Rockies 0 1 0 0 0 4 0 0 5 7 3
#slovak/czech

Previous Post

Next Post

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.