Eurockies

EUROPEAN FANCLUB OF COLORADO ROCKIES

Rockies opět zdolali Pirates 8-1

27.7.2014 Jan Jabrocky 0 Comments

Víc než výhra dnes fanoušky pobavili nepovedené trika, které byli fanouškům rozdávané zdarma. Ve jménu Tula totiž byla chyba.

Hráči Rockies nastoupili opět s vytáhlými podkolenkami a ty jim přinesli další výhru po skvělém výkonu.
Jako startující nadhazovač dnes nastoupil Tyler Matzek, který si chtěl připsat druhou výhru v sezoně. Nakonec si ji připsal po fantastickém výkonu. Pálkaře soupeře doslova deptal skvělými nadhozy. Na kopci vydržel 7 směn, ve kterých povolil pouze 3 odpaly a ani jeden doběh. Opravdu výborný výkon.

Ve výborných výkonech pokračuje Josh Rutledge, který si připsal další tři hity a tři RBI. Josh potvrzuje svůj talent a ukazuje, že by mohl být skvělou alternativou při případné výměně Tulowitzkého. Nolan Arenado byl včera Weissem stažen ze hry kvůli odfláknutému běhu na metu. Možná i to jej dnes vybičovalo k třem hitům a dvěma staženým bodům. Na první metě se dnes představil Rosario a předvedl několik výborných momentů. Ben Paulsen dnes nastoupil na pálku pouze jednou, ale hned z toho byl dvoumetový odpal a doběh. Fantastický výkon tohoto hráče, který má vzhled motorkáře. Bohužel v páté směně ze zápasu odstoupil Drew Stubbs, který si přivodil zranění levého kotníku. Snad to nebude nic vážného.

Již ve 22:10 se můžete podívat na poslední zápas této série. Věřím, že by se nám mohlo povést vrátit Pirates sweep z minulého týdne.

Statistiky zápasu

Team 1 2 3 4 5 6 7 8 9 R H E
Pirates 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 4 1
Rockies 0 0 1 1 2 0 2 2 8 14 1

Pěkný zákrok Arenada

#slovak/czech

Previous Post

Next Post

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.