Eurockies

EUROPEAN FANCLUB OF COLORADO ROCKIES

Rockies nezvládli závěr utkání a podlehli Giants

27.3.2014 Jan Jabrocky 0 Comments

CarGo 26.3
CarGo (photo by: @Ulms44)

Souboje s rivalem z Giants jsou pro fanouška Rockies vždy svátkem. Včera to navíc dlouho vypadalo na poklidný zápas s lepším koncem pro hráče z Denveru. Bohužel realita byla jiná.

Jorge De La Rosa na kopci odvedl perfektní práci. Odházel 6 směn a soupeři nedovolil ani jeden doběh. K tomu přidal 7 strikeoutů. Naopak útok Rockies se proti Mattu Cainovi prosadit dokázal šestkrát. Za zmínku stojí hlavně double a triple Arenada, který má opět velmi dobré jaro. Rockies tak i díky němu po šesti směnách vedli  6-0.

Jenže pak přišel na rad bullpen obou týmu. Zatímco nadhazovači Giants již Rockies k ničemu nepustili, tak ti v dresu Rockies se moc nepředvedli. Nejdříve Hawkins (kterého jsme mohli vidět v průběhu dne na videu z dílně rockies.com, kde říkal jak je připraven na sezonu) dovolil dva doběhy a jeden homerun. Hned v další směně Nick Masset povolil 4 doběhy a homeruna najednou bylo srovnáno. Ottavino sice soupeře k ničemu nepustil, ale walk off homerun Sancheze proti Brothersovi ukončil zápas.

Nevadí. Stále je to jen příprava a nás může těšit výkon v první polovině zápasu. Bohužel Nickovi se zápas nepovedl a myslím, že pro něj to znamená  začátek sezony na farmě. Dnes mají Rockies volný den a v noci na sobotu odehrají další zápas v přípravě proti Mariners.

Team 1 2 3 4 5 6 7 8 9 R H E
Rockies 2 0 1 0 3 0 0 0 0 6 11 1
Giants 0 0 0 0 0 0 2 4 2 8 9 0

 

#slovak/czech

Previous Post

Next Post

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.