Eurockies

EUROPEAN FANCLUB OF COLORADO ROCKIES

Rockies jen těsně podlehli Cardinals

14.9.2014 Jan Jabrocky 0 Comments


Nejdříve to vypadalo na jasnou prohru, ale Rockies nakonec zabojovali a jen málo stačilo k tomu, aby zápas v deváté směně otočili ve svůj prospěch.
Na kopec Rockies postavili Franklina Moralese. Ten zápas nezačal úplně nejlépe, když hned v první směně na něj odpálil solo homerun Matt Holliday a ve druhé po homerunu Carpentera Cards vedli již 4-0. Rockies našli odpověď až ve čtvrté směně, kdy objev této sezony v dresu Rockies Ben Paulsen povedeným odpalem stahuje Cuddyho.

Morales byl opět stažen již po čtvrté směně. Bullpen pak povolil pouze jeden doběh, což v této sezoně považujeme za úspěch. Do deváté směny se tak šlo za stavu 1-5 v neprospěch Rockies. Naštěstí hráči z Denveru zabojovali a udělali ze zápasu drama až do konce. Po metě zdarma pro Stubbse a autu Arenada Weiss na pálce překvapivě Paulsena nahradil, dalším velkým talentem, Mattem McBridem. Ten nezklamal a povedeným dvoumeťákem posunul Stubbse na třetí metu. Wilin “Baby Bull” Rosario následně přidává další single a stahuje Stubbse.

 

[GARD align=”center”]

Josh Rutledge sebeobětovacím odpalem dává prostor na další doběh. Rosario na první metě, dva auty a Weiss opět mění  pálkaře. LeMahieu je nahrazen McKenrym , který pálí po pravé lajně. Míč přeskakuje část tribuny a vrací se do pole. Do dává dostatek času Rosariovi, aby doběhl pro další bod. Najednou je stav 4-5. Rozhodčí se ještě radí s New Yorkem, jestli míč nezasáhl některý z diváků. Nakonec se ukazuje, že ne a zápas může pokračovat.

Rafael Ynoa tak má šanci minimálně vyrovnat. Jeho vysoký odpal je bohužel chycen ve středním poli a Cards se můžou radovat z druhé výhry nad Coloradem v řadě. Dnes již ve 20:15 se budou Rockies snažit zabránit druhému sweepu v řadě.

Statistiky zápasu

Team 1 2 3 4 5 6 7 8 9 R H E
Rockies 0 0 0 1 0 0 0 0 3 4 9 0
Cardinals 1 3 0 0 0 1 0 0 5 9 0

 

 

#slovak/czech

Previous Post

Next Post

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.