Eurockies

EUROPEAN FANCLUB OF COLORADO ROCKIES

Rockies byli blízko k podepsání Josého Abreua

27.10.2013 Jan Jabrocky 0 Comments

Když server Baseball America oznámil, že José Abreu utekl z Kuby a chce podepsat kontrakt z některým z klubů MLB, okamžitě to rozvířilo debaty na všech fórech. José si vybudoval pověst jednoho z nejlepších pálkařů na světě a bylo zajímavé sledovat, jestli se jej Rockies pokusí získat. V minulém týdnu jsme mohli zaregistrovat zprávu, že Rockies Abreuovi nabídli smlouvu, kterou nakonec neakceptoval. Souboj peněz nakonec vyhrálo Chicago White Sox. Zatímco Rockies Josému nabídli šestiletou smlouvu na 63 miliónů dolarů, White Sox nabídli o 5 miliónů více. José tak v příští sezoně bude našim soupeřem.

I navzdory tomu, že Rockies Abreua nezískali, fanoušek Rockies nemusí zoufat. Je vidět, že klub je ochoten podepsat dobrého hráče a je mu schopný nabídnout 10 miliónů ročně. Tory Renck již naznačil, že Rockies se zajímají Briana McCanna. Dá se však předpokládat, že o něj bude velký zájem. Rangers, Yankees a také Red Sox prý chtějí posílit na pozici zadáka. Jestli je zájem Rockies o McCanna pravdivý, dá se předpokládat, že Rockies již nevěří schopnostem Wilina Rosaria, který na této pozici nepředvedl velmi přesvědčivé výkony.

Nedá se předpokládat, že by  Wilin mohl hrát někde jinde v poli. Na první metě se nechytil. Nechat jej hrát ve vnějším poli by bylo velkým rizikem. Je tady varianta, že Wilin by, stějně jako Fowler, mohl být nabídnut k výměně. Troy Renck ve svém článku nabízí variantu na výměnu Rosaria do Miami, odkud by do Denveru mohl putovat Giancarlo Stanton.

Zdá se, že letošní zima bude opravdu zajímavá.

#slovak/czech

Previous Post

Next Post

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.