Eurockies

EUROPEAN FANCLUB OF COLORADO ROCKIES

Review nepovedené série s Astros

31.5.2013 Jan Jabrocky 0 Comments

30.5. vs Astros

Před touhle sérii určitě nikdo neočekával, že Rockies prohrají tři zápasy ze čtyř. Navíc oba na domácím hřišti. Rockies tak navíc prohráli 5 utkání z posledních šesti.

“Jedním z důvodů je to, že jsme nehráli dobrý baseball”, řekl CarGo pro Denver Post. “Vše co jsme udělali bylo, že jsme nechávali běžce na metách.” A má pravdu. Rockies opravdu nevyužívali šance na to, aby bodovali s běžci ve skórovacích pozicích. Hlavně v prvních směnách ve všech utkáních. “Mám pocit, že jsme měli možnosti rozhodnout zápasy již v počátcích. Jenže nestalo se tak a to nás zápasy”, řekl Walt Weiss po posledním zápase.

Ani nadhod nepředvedl v každém zápase skvělý výkon. Hlavně v posledním zápase Nicasio pokazil šestou směnu a zkázu dokonal opravdovým výbuchem Lopez. “Nezdá se mi, že bych dělal něco jinak (než v před šestou směnou – pozn. red.)”, řekl Nicasio, “jenže jim se povedli dva odpaly po sobě a to nás bolelo.” Zdá se, že Nicasio by měl putovat na farmu ve Sky Sox. otázne je kým bude nahrazen. Pomeranz sice podává dobré výkony, ale pouze v třech zápasech z deseti odházel více než 5.1 směny. Je proto pravděpodobné, že Rockies povolají Roye Osvalta.

Již dnes v noci začne série proti Dodgers, ve které Rockies budou potřebovat probuzení na pálce. Určitě se víc očekává od Dextera Fowlera a Arenada. Dante Bichette má však s oběma trpělivost a věří jim. “Musí si držet své tempo,” řekl o Arenadovi,” Nemůže být příliš agresivní. Ale je to hráč, který má skvělý švih.” Bichette je odpovědný za hru pálkařů v této sezoně. Po výborném dubnu, však přišel horší květen a Dante má s hráči hodně práce. “Mluvím s každým individuálně,” říká. “Vše na čem záleží je další nadhod. Každý švih je nebezpečný. Musíte věřit, že se vám to povede (dobrý odpal – poz. red.) a být vytrvalý.”

Uvidíme jak si Rockies proti Dodgers povedou, ale je jasné, že podobné zaváhání jako proti Astros si již nemůžou dovolit.

#slovak/czech

Previous Post

Next Post

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.