Eurockies

EUROPEAN FANCLUB OF COLORADO ROCKIES

První výhra v sezoně

3.4.2014 Jan Jabrocky 0 Comments

2.4 Hawkins
Hawkins uzavíral zápas

Až po třetím zápase sezony jsme mohli slavit první výhru. Doufejme, že jednu z mnoha dalších.

Jordan Lyles nahradil v rotaci zraněného Chatwood a určitě měl motivaci ukázat, že si místo v A týme zaslouží. Aneházel vůbec špatně. Odházel víc než 5 směn, ve kterých soupeři povolil homerun a 4 doběhy. Pětkrát vyprovodil pálkaře strike outem. Ottavino, Belisle a Brothers udrželi skóre do deváté směny. V ní se poprvé v sezoě na kopec postavil Hawkins, aby uzavřel zápas. LaTroy měl trochu problémy proti nabuzenému útoku Marlins. Daroval metu zdarma, soupeř měl dva odpaly a jeden doběh. Navíc Stanton byl kousek od tříbodového walk-off homerunu. Naštěstí po 36ti nadhodech přišel i třetí out a Rockies mohli poprvé v sezoně slavit.

Konečně se ukázal také útok. Rockies dnes dokázali skórovat víckrát než předešlých dvou utkáních. Mužem zápasu byl Pacheco se třemi odpaly. Cuddy a Blackmon jej následovali se dvěmi odpaly a jedním RBI. Tulo se zatím hledá. Pálkařský průměr .147 není nic moc, ale pořád jsou za náma pouze tři zápasy a Tulo se určitě v průběhu sezony zvedne. Budeme však zvědaví na stav CarGa, který opustil zápas v průběhu šesté směny. Podle posledních informací odešel ze hry spíš preventivně z důvodu lehkých závratí. Je možné, že ve čtvrtek dostane od trenérů volno.

Poslední zápas této série odehrají Rockies již v 18:40 CET a můžou v něm vyrovnat celou sérii. Na kopec se postaví další nová akvizice Franklin Morales.

Statistiky zápasu

Team 1 2 3 4 5 6 7 8 9 R H E
Rockies 3 0 0 3 0 0 0 0 0 6 12 0
Marlins 1 0 0 0 0 3 0 0 1 5 8 3

 

#slovak/czech

Previous Post

Next Post

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.