Eurockies

EUROPEAN FANCLUB OF COLORADO ROCKIES

Poslední zápas přípravy Rockies vyhráli

30.3.2014 Jan Jabrocky 0 Comments

29.3. Culberson
Culberson chytá Blashe při krádeži druhé mety

Poslední zápas jarní přípravy Rockies do cesty postavil celek ze Seattlu. Mariners příchodem Cana hodně posílili a ukazovali to celé jaro.

Franklin Morales bojoval o páté místo v rotaci Rockies a svým výkonem si jej také vybojoval. Na kopci vydržel 5.1 směny a soupeři povolil pouze jeden doběh. K tomu přidal 5 strikeoutů. Výborný výkon. Následně bullpen nepovolil ani jeden doběh a dali tak základ k výhře v posledním utkání Spring Training.

Útok se dlouho nemohl prosadit. Ještě před dohrávkou šesté směny prohrávali 0-1. Jenže v dohrávce dokázal stáhnout běžce Cesar Galvez a bylo vyrovnáno. Hned v další směně jej napodobil Brandon Barnes a najednou to pro fanouška Rockies bylo veselejší. Díky tomu, že relieveři svou úlohu zvládli, tak se Rockies radují z výhry a konečného šestého místa v Kaktusové lize v níž si připsali 15 výher a 14 proher.

Dnes mají Rockies volný den a čeká je přesun až na Floridu a v pondělí jim začne nová sezona sérii proti Miami Marlins. Nezapomneňte, že začíná také soutěž o podpisy hráčů a suvenýry Rockies a Eurockies. Soutežit můžete zde

Team 1 2 3 4 5 6 7 8 9 R H E
Mariners 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 4 2
Rockies 0 0 0 0 0 1 1 0 2 9 3

 

#slovak/czech

Previous Post

Next Post

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.