Eurockies

EUROPEAN FANCLUB OF COLORADO ROCKIES

Pohled na CarGovo zranění

8.6.2013 Jan Jabrocky 0 Comments

7.6. CarGo injury

Všem fanouškům Rockies včera v šesté směně zatrnulo. CarGo po švihu na pálce nepříjemně vykroutil svou nohu a místo na první metu dobělhal do dogoutu. Dle posledních zpráv by to z jeho zraněním nemuselo být tak vážné. Podívejme se, co řekl po utkání, které rozhodl Arenado walk-off homerunem.

K tomu jak se cítí

Je to v pořádku, jen to trochu bolí. Záleží na tom, jak se budu cítit zítra. Nerad bych zmeškal nějaké zápasy. Zrovna teď je to celkem v pohodě, ale občas v noze cítim menší bolest.

Weiss řekl, že již ho to koleno nějakou dobu trápí:

No, abych byl úpřimný, tak se to táhne již od jarní přípravy. Mám dobré a špatné dny. Dobré ale je, že můžu hrát i navzdory tomu. Když udělám špatný pohyb při odpalu, tak to cítím. Ale jak říkám je dobře, že to zmizí docela rychle. I to je důvod proč jsem se snažil zůstat ve hře, když Cuddyer nemohl nastoupit.

A jak ses vůbec zranil v šesté směně?

Při švihu jsem si trochu přetočil kotník a ve snaze zabránit zranění kotníku jsem přenesl váhu na koleno a tím s ním trochu pohnul.

Pár poznámek k včerejšímu zápasu:

– Arenado nejenže odpálil svůj první walk-off homerun v MLB, ale hraje výborně v dofenzivě. Jestli mu tahle forma vydrží, tak se klidně může ucházet o Gold Glove defense. “Myslím si, že obrana tvoří podstatnou část mé hry,” říká Nolan. “Ale hodně lidí si nemyslí, že bych měl hrát dobře v obraně, což je docela zábavné, protože jsem zatím předvedl víc v defenzivě než na pálce. Jsem šťastný když můžu pomoct našim nadhazovačům.”

– Rockies mají momentálně bilanci 19-13 na vlastním stadionu. Z toho 13-5 proti soupeřům z divize a 7-1 proti Padres.

– Rockies  po včerejší výhře poskočili na druhé místo v divizi, když na Arizonu i nadále ztrácí 2,5 zápasu. DBacks v pátek porazili Giants 3-1 a poslali jej tak na třetí místo za Rockies

– Arenadův walk-off homerun nebyl jenom jeho prvním v kariéře, ale také druhým walk-off homerunem v historii Rockies, který odpálil nováček. Jako prvnímu se to povedlo Clintu Barmesovi (momentálně hraje za Pirates), který v roce 2005 svým homerunem ukončil úvodní zápas sezony proti již legendárnímu closerovi Trevoru Hoffmanovi.

– Troy Tulowitzki i nadále kraluje na Coors Field. Včera si připsal 3 hity, 1 RBI a 2 doběhy. Celkově má v sezoně doma pálkařský průměr .398, 7 homerunů, 5 dvoumetových odpalů a 23 RBI.

– Todd Helton je na vzestupu. Todd ukazuje, že ještě má co nabídnout. Včera si na své konto připsal 3 RBI, což se mu naposled povedlo 12. června loňského roku. V posledních devíti zápasech má pálkařský průměr .367 a také odpálil 3 homeruny.

– Rob Scahill povolil 5 doběhů a čtyři hity (z toho dva homeruny) v sedmé směně aniž by někoho vyautoval. Weiss řekl, že jej nemohl vystřídat dříve, než jej střídal. Jak svůj výkon viděl Rob?

Poslal jsem tam několik sliderů, jenže oni předvedli několik opravdu povedených odpalů. Naštěstí jsme se dokázali vrátit do utkání a zabojovali jako tým. Arenadův homerun mě zachránil. Dnes jsem nepředvedl dobrou práci, pro svůj výkon nemám omluvu.

Zdroj: Denver Post

#slovak/czech

Previous Post

Next Post

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.