Eurockies

EUROPEAN FANCLUB OF COLORADO ROCKIES

(Czech) Komentář: Sezona 2017

5.10.2017 Jan Jabrocky 0 Comments

By Keith Allison from Hanover, MD, USA (Colorado Rockies) [CC BY-SA 2.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)], via Wikimedia Commons
Zdravím všechny fanoušky Colorada Rockies. Po delší odmlce, kdy jsem na těchto stránkách nic nepřidával, jsem se rozhodl pomaličky projekt Eurockies oživit. A žačnu tímto komentářem.

Před začákem roku jsem se bavil s mnoha lidma o letošní sezoně Rockies a předpovídal jsem týmu úspěšnou sezonu s konečným třetím místem v divizi. Přepověď se mi nakonec potvrdila. Postup do playoff byl takovou třešničkou na dortu vítězného roku.

Fanoušci Colorada mohli konečně být hrdí na svůj tým, protože to co letoš parta kolem Budu Blacka předváděla, bylo něco úžasné. Navíc se organizaci povedly podpisy v offseason a mužstvo kvalitně posílilo. Možná až na Desmonda, předvedly všechny posily mnohonásobně víc, než fanoušci doufali.

Tým z Denveru má jednu z nejmladších rotací startujících nadhazovačů a ti letos sbírali cenné zkušenosti. Pro příští rok budou Gray, Anderson, Bettis, Freeland, Senzatella nebo Hoffman rozhodně vyzrálejší a bude se od nich očekávat víc. Pokud udržíme stávající infield, tak se nemáme čeho bát.

Ve vnějšku již s největší pravděpodobností neuvidíme CarGa, kerý se stane volným hráčem a Rockies asi nebudou mít snahu jej podepsat. Přeci jen na farmě máme na tuto pozici několik talentovaných mladíků v čele s Tapiou a Dahlem. Osobně mi Caro v dresu Rockies bude chybět, ale chápu, že jeho podepsání by od vedení nebyl dobrý krok.

Ano, vypadnutí ve Wild Card bylo hodně bolestné, ale raději se budu dívat na vypadnutí v playoff, než na 90 proher v základní části. Jsem však přesvědčen, že příští rok budou Rockies mířit ještě výš, než tomu bylo letos. Potenciál na to rozhodně má.

Previous Post

Next Post

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.