Eurockies

EUROPEAN FANCLUB OF COLORADO ROCKIES

Až nastavená směna přinesla výhru Rockies nad Dbacks

11.8.2014 Jan Jabrocky 0 Comments

Do třetice všeho dobrého. Možná se většina fanoušků Rockies obávala dalšího sweepu, jenže tentokrát si hráči z Denveru odvážejí alespoň jednu výhru. Museli však o ni tvrdě bojovat.

Z důvodu zranění startujících nadhazovačů se Franklin Morales ocitl na kopci opět od první směny. A nezačal vůbec dobře. Single a meta zdarma bez jediného outu znamenali zbytečné problémy hned na začátku. Domácí nakonec dokázali skórovat po dvoumetovém odpalu Trumba a Rockies prohrávali 0-2. Ve druhé směně se však do nadhozu opřel navrátilec v sestavě Ben Paulsen a dvoubodovým homerunem srovnává. Pro Bena to byl navíc první homerun v MLB. Vypadá to, že Rockies našli nového Heltona. Navíc dává Rockies možnost v zimě vyměnit Morneaua za šikovného nadhazovače.

Ve čtvrté směně jdou domácí opět do vedení. Další absolutně zbytečná chyba Wilina Rosaria nabídla Arizoně jeden doběh. Baby Bull ji naštěstí dokázal odčinit v šesté směně, když solo homerunem opět vyrovnal.

[GARD align=”center”]

V deváté směně mohli domácí ukončit zápas, když při jednom outu zaplnili všechny mety. Brothers i Belisle však z této situace dokázali vyjít bez úhony a zápas pokračoval nastavenou směnou. V té Rockies svého soupeře pořádně zatlačili. Nejdříve Corey Dickerson odpálil svůj čtrnáctý homerun v sezoně a o něco později Rosario stahuje domu Barnese. Rockies tak šli do dohrávky s dvoubodovým vedením.

LaTroy Hawkins tak měl šanci na osmnáctou Save v této sezoně. A LaTroy si ji připsal stylově. Všichni tři pálkaři, kteří se proti němu postavili, odešli ze strikeoutem a Rockies se mohli radovat z výhry na hřišti soupeře.

Statistiky zápasu

Team 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 R H E
Rockies 0 2 0 0 0 1 0 0 0 2 5 9 2
Diamondbacks 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 3 8 0

 

#slovak/czech

Previous Post

Next Post

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.